Kreatywnie i z pasja

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Renia - 29-12-2016 at 04:50 AM

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających ten watek. Chciałabym się dowiedzieć czy wiecie może gdzie mogę dostać takie właśnie rolety na dzień i noc, które mi się teraz bardzo przydadzą do domu. Wiem, że takie są gdzieś produkowane, tylko no właśnie nie mogę ich nigdzie znaleźć. Pomożecie?

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Pomidor - 29-12-2016 at 07:41 AM

Rolety dzień noc? A co to takiego? O wielu rodzajach rolet już słyszałem, jakichś ta zewnętrznych, materiałowych, antywłamaniowych, rzymskich, materiałowych� Ale dzień noc? Co takiego? Jak to w ogóle wygląda?

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Renia - 29-12-2016 at 08:40 AM

Kolego, jak sama nazwa wskazuje to są takie rolety, które można stosować zarówno w dzień jak i w nocy. Jak masz na przykład pokój od takiej strony, gdzie stale świeci słońce, to po postu je tak ustawiasz sobie, że trochę Ci tego słońca blokują i wtedy masz w pokoju osłonę przed słońcem. Ale nie jest całkiem ciemno. A w nocy możesz je zasłonić całkiem, jak normalną roletę.

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Pomidor - 29-12-2016 at 10:07 AM

Aaa� Takie cuda. No nie powiem, brzmi to interesująco. Zwłaszcza na przykład, że słońce się często odbija w ekranie telewizora czy tam komputera i nic nie widać. A takie rolety chyba by ten problem rozwiązał. No kuszące, chyba się nad tym zastanowię

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Strusia - 29-12-2016 at 12:20 PM

Wy tu gadu gadu, a koleżanka ciągle nie wie, gdzie rolety dzień noc może kupić. Chyba że nie jesteś już zainteresowana. No chyba że byś była, to daj znać, a ja Ci wtedy powiem gdzie warto zarjrzeć, jeżeli szukasz dobrego takiego sklepu. :)

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Renia - 29-12-2016 at 12:29 PM

No pewnie, że jestem zainteresowana, nie zmieniłam zdania :P

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Strusia - 29-12-2016 at 01:50 PM

Muszę Ci powiedzie, że jeśli chodzi o rolety dzień noc Warszawa prezentuje się całkiem nieźle. I polecam Ci zajrzeć na stronę http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/rolety-dzien-noc to tam wtedy znajdziesz coś, co Cię naprawdę zainteresuje. Wysoka jakość, niskie ceny, wszystko, czego potrzeba.

Szukam rolet dzień noc w Warszawie, gdzie dostanę?

Renia - 29-12-2016 at 02:23 PM

jesteś niesamowita koleżanko. Właśnie o coś takiego mi chodziło. Bardzo Ci dziękuję, że się udało Tobie podpowiedzieć mi, gdzie najlepiej się udać :)