Kreatywnie i z pasja

Odpowiednie ciuchy na wyprawę w teren � gdzie znajdę?

Renia - 3-11-2016 at 12:45 AM

Szykujemy z paczką znajomych wyprawę w teren. Nastawienie na aktywny wypoczynek, może nawet elementy survivalu. Chciałabym kupić sobie jakąś odpowiednią odzież, spodnie chociażby i brakuje mi okularów z dobrymi filtrami. Polecicie jakiś sklep w sieci?

Odpowiednie ciuchy na wyprawę w teren � gdzie znajdę?

Smyczyk - 3-11-2016 at 02:47 AM

Wpisując w Google masz tego mnóstwo � wow, aż się zdziwiłem, że tyle :D Ja nigdy nie szukałem jakoś długo bo sprzęt i ciuchy na wyjazdy biorę z NaPieszo.pl, bardzo dobry sklep z szerokim wyborem. Są też inne ale ten mogę polecić w ciemno.

Odpowiednie ciuchy na wyprawę w teren � gdzie znajdę?

Zajn_ef_786 - 3-11-2016 at 03:14 AM

Hm, jak chcesz znaleźć dobry adres www gdzie zamówisz spodnie trekkingowe czy jakieś inne dobre do outdoorowej aktywności to warto troszkę w sieci poszperać. Forumowicze mają swoich faworytów i na pewno chętnie się podzielą.

Odpowiednie ciuchy na wyprawę w teren � gdzie znajdę?

hannaMontana - 3-11-2016 at 06:03 AM

Miej na uwadze chłodne noce. Ja się kiedyś wybrałam latem w teren i nie wzięłam pod uwagę że po zmroku temperatura spada a od gruntu to już w ogóle chłód ciągnie. Nie powiel tego błędu...

Odpowiednie ciuchy na wyprawę w teren � gdzie znajdę?

gangster - 3-11-2016 at 07:15 AM

Co do ochrony oczu to kup sobie jakieś porządne okulary z polaryzacją bo to w plenerze bardzo wskazane. Dużo lepiej widzisz wszystko, światło słoneczne mniej razi. Wiem, że zawsze to jest oczywiste a warto dołożyć tych kilka złotych.

Odpowiednie ciuchy na wyprawę w teren � gdzie znajdę?

Pomidor - 3-11-2016 at 08:54 AM

Jak będzie już kupować te spodnie czy cokolwiek zwracaj uwagę na materiał. Powinien być porządny, oddychający żebyś się nie zgrzała. Poza tym komfort zupełnie inny.